AboutUs

درباره ما


آزمایشگاه متالورژی کالوپ با بیش از یک ده تجربه در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارازموده و در اختیار داشتن به روز ترین تجهیزات ازمایشگاهی اروپایی (سخت افزاری و نرم افزاری ) در بخش های مختلف صنعت نظیر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع خودروسازی، ریخته گری ، فولاد سازی، گمرک کشور و ... ، سازمان های تحقیقاتی و پژوهشی، مراکز علمی و دانشگاهی، معدن و غیره در حال ارائه خدمات مطلوب براي مشتریان می باشد.این آزمایشگاه در جهت نیل به اهداف سازمان در ارائه خدمات با بالاترین سطح از استانداردهای ملی و بین اللملی اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه نموده است که موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت ازمایشگاه ISO/IEC 17025 گردیده است.همچنین این آزمایشگاه مفتخر به دریافت گواهینامه آزمایشگاه همکار از سازمان استاندارد  ایران می باشد.
آزمایشگاه متالورژی کالوپ با حفظ رعایت اصول مشتری مداری و ایجاد فضایی مناسب جهت انجام ازمونها در کمترین زمان ممکن و با بالاترین سطح کیفیت بارها موفق به دریافت لوح افتخار از سازمان استاندارد ایران گردیده است.
در این راستا آزمایشگاه متالورژی کالوپ آمادگی خود را برای ارایه انواع خدمات آزمایشگاهی و علوم متالورژی در خور شان مشتریان محترم اعلام می دارد.
مشتریان ما

شرکت هایی که آزمایشگاه کالوپ افتخار همکاری با آنها داشته است